• 0 541 542 41 61
  • Kartepe / KOCAELİ

Sorumluluk

Kizirnos Co. olarak öncelikli sorumluluğumuz, tüm kurumsal partnerlerinin kurumsal kimliklerini internette modern, özgün, teknolojik mükemmellik ve kreatif bir şekilde imza bıraktığı web projelerine yansıtmak, online mecrada en doğru şekilde vitrin etmektir.

Kizirnos Web Tasarım Ajansı, beğeni odaklı çalışır. Tasarımın önemini bilir, 

Seçkin müşterilere sahip Kizirnos Web Tasarım Ajansı; ülkemizin internet ve bilişim teknolojileri alanlarındaki ilerleyişine katkıda bulunmayı da bir görev bilir. 

Kizirnos, kendi geliştirdiği içerik yönetim sistemleri(CMS) ile web tasarım çalışmalarından emin bir firma olarak, eksiklikler ve hatalara karşı, çözüm bulma konusunda yetenekli, know-how sahibi ve istekli olma vasıflarını kullanarak sorumluluk alır.

Kalite

Kalite bilincinin yöneticisinden en alt kademeye kadar uzanan bir kültür olduğu bilinciyle hareket eden Kizirnos Web Tasarım Ajansı, müşteri memnuniyetini ve seçkin tasarım hizmetlerini genel kabul gören W3C standartlarında hayata geçirir.

Kizirnos Web Tasarım Ajansı bilir ki, müşteriyi memnun eden kalite belgeleri veya müşteri bolluğunun özgüveni değil; her işinin, her müşterisinin heyecanını ayrı ayrı yakalaması ve üstün özverili çalışmalarının meyvelerinin takdir edilmesinin mutluluğunu yaşamak, kalitenin en değerli tescilidir.

Kizirnos Co. imzasını taşıyan tüm projelerinin kalitesinden sorumluluk duyar.

Open chat